Hakkımızda.

Biz kimiz?

Flamiche Restaurant 2016 ABOUT

“Her mevsim yeni bir başlangıç ve her yeni başlangıç yeni mutluluklar” inancıyla yola çıkan Flamiche Restaurant, sunduğu menüsüyle ve her köşesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla Flamiche Restaurant, sizleri bekliyor!

2015 yılında Ankara’da başlayan yolculuğumuzda, bugüne kadar bol neşeli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki samimi sohbetlerden lezzetli akşam yemeklerine kadar tüm misafirlerimizi günün her saatinde restoranlarımızda ağırlayarak, sıcak bir ev ortamı sunmaya özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin yöresel yemeklerini modern yorumlarla hazırlarken, dünya mutfağından seçkin lezzetleri de misafirlerimize sunuyoruz.

Sofralara ürünlerimiz, her zaman sofralarımızda yerini alıyor. Anadolu’nun üreten kadınlarının emekle, alın teriyle ürettiği birbirinden doğal, lezzetli ve değerli ürünlerle, yeni mevsime “Hoş Geldin” diyoruz.

Meet

EKİBİMİZ EKİBİMİZ

Hakkımızda

Eyüp Yılmaz

Chef
Hakkımızda

Gönül Akguş

Chef
Hakkımızda

Mustafa Akguş

Chef

Takip et @flamicherestaurant